Aktualności

Ostra jazda. Gramy 5 i 6 maja

Ostra jazda. Gramy 5  i 6 maja

Farsa o … delikatnym zabarwieniu erotycznym

Norm Foster, przekład i reżyseria – Mirosław Połatyński, scenografia – Wojciech Stefaniak, kostiumy Stanisław Kulczyk, opracowanie muzyczne – Tomasz Hynek

Norm Foster jest niezwykle popularnym i najczęściej wystawianym dramaturgiem kanadyjskim. Spektakl zrealizował aktor, reżyser, założyciel i dyrektor kompani teatralnej Atlas Stage Productions Canada – Mirosław Polatyński.

Co się dzieje kiedy tracimy pracę? Szukamy nowej! Ale droga, którą przemierzamy, aby zdobyć wymarzone stanowisko może być długa i wyboista, a i poszukiwania mozolne. Co robią  bohaterowie „Ostrej jazdy”, którzy z dnia na dzień utracili pracę? Postanawiają iść na skróty. Nie chcą walczyć o nową posadę i czekać miesiącami na zatrudnienie. Sami wymyślają sobie zajęcie! Wpadają na karkołomny i dosyć niebezpieczny pomysł – postanawiają zrealizować… film erotyczny. Wszystko wydaje się proste: trzeba tylko zatrudnić odpowiednich „aktorów” i ruszyć z produkcją, która przysporzy im mnóstwo pieniędzy! Wszystko zaplanowane jest w szczegółach…ale jak to w farsach bywa, sytuacja szybko wymyka się spod kontroli i bardzo komplikuje.  A to z kolei  powoduje mnóstwo śmiesznych sytuacji i zabawnych qui pro quo.

Jak zakończy się spotkanie bohaterów „Ostrej jazdy” z kinem nie do końca familijnym dowiedzą się Państwo oglądając nasz spektakl.

Czas trwania spektaklu: 150 min. (z 1 przerwą)

Spektakl dla widzów powyżej 16 roku życia!

Obsada:

  • Daphne – Agata Ochota
  • Rollie – Adam Hutyra 
  • Jill – Sylwia Oksiuta - Warmus/ Marta Honzatko,
  • Alex – Bartosz Kopeć
  • Byron – Michał Kula/Antoni Rot


Zapraszamy   5, 6 maja 2023

Galeria