Bilety » Zarezerwuj online

Informacje dotyczące rezerwacji online:

 1. Napis „Zarezerwuj bilety", umieszczony przy tytule przedstawienia w zakładce Repertuar, oznacza możliwość rezerwacji miejsc on-line na danym spektaklu.
 2. Rezerwacja on-line nie daje możliwości wyboru miejsc przez Widzów.
 3. Prośby o przypisanie rezerwacji do konkretnego rzędu i miejsc (wskazanych przez widza) są realizowane w miarę dostępu tych miejsc.
 4. Rezerwacje dokonane drogą elektroniczną są potwierdzone mailem zwrotnym w ciągu dwóch dni roboczych, w godzinach pracy Działu Promocyjno-Literackiego (pon.-pt. 8.00 -16.00).
 5. W przypadku braku odpowiedzi ze strony Teatru prosimy o kontakt telefoniczny z Działem Promocyjno-Literackim (34) 372 33 27.
 6. Rezerwacje mailowe wysłane w dniu spektaklu lub w przeddzień spektakli weekendowych (piątek, sobota, niedziela) nie będą przyjmowane.
  W takich przypadkach informacje na temat dostępności miejsc są udzielane telefonicznie:
  1. w Kasie biletowej: (34) 372 33 06;
  2. w Dziale Promocyjno-Literackim: (34) 372 33 27,47 lub 57, w godzinach pracy.
 7. Terminy odbioru miejsc z rezerwacji:
  1. 14 dni przed datą przedstawień premierowych, gościnnych i okazjonalnych
  2. 7 dni przed datą prezentacji pozostałych spektakli

Płatności za bilety można dokonać gotówką w Kasie Teatru, w godzinach pracy Kasy lub przelewem.

Zarezerwuj bilet online

Data spektaklu:
Spektakl:
Godzina:

Uzupełnij formularz poniżej. Pola oznaczone (*) są wymagane.

OŚWIADCZENIE
ZGODA NA PRZETWARZANIE DANYCH OSOBOWYCH

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych, w tym przesyłania informacji handlowych (reklamowych i marketingowych) Teatru im. A. Mickiewicza w Częstochowie w trybie wiadomości e-mail lub kontaktu telefonicznego.
Administratorem danych osobowych jest Teatr im. Adama Mickiewicza z siedzibą w Częstochowie 42-202 przy ul. Kilińskiego 15.
Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w w/w celu. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania i usuwania, zgodnie z art. 6 ust. 1 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych). Informujemy także o przysługującym Państwu prawie do wnoszenia skargi na nieuprawnione wykorzystanie danych do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Rezerwacje grupowe

Pobierz formularz potwierdzenia rezerwacji biletów dla grup zorganizowanych.

?

 • Data spektaklu:
 • Godzina:
 • Scena:

Cena biletu:  zł

Parter
 • Normalny:  zł
 • Ulgowy:  zł
Balkon
 • Normalny:  zł
 • Ulgowy:  zł