Aktualności

Zostań wolontariuszem Teatru!

Zostań wolontariuszem Teatru!

 

Jeśli lubisz teatr, chciałbyś poczuć jego atmosferę od kulis, dolącz do teatralnej grupy wolontariuszy. Współpraca z teatrem – podobnie jak inne formy wolontariatu jest doskonałym sposobem na zdobycie cennych doświadczeń, odkrywaniem nowych pasji, ale przede wszystkim daje możliwość nawiązania nowych relacji.

Poszukujemy osób powyżej 16 roku życia (najchętniej uczniowie szkół średnich i studenci) komunikatywnych, odpowiedzialnych i chętnych do pracy w grupie.

Wolontariusze częstochowskiego Teatru  angażowani są do wielu aktywności. Zajmują się przede wszystkim dystrybucją materiałów promocyjnych,  wsparciem podczas realizacji premier i innych wydarzeń Teatralnych, pisaniem recenzji z przedstawień czy braniem udziału w przygotowaniach kampanii reklamowych poszczególnych premier. 

W podziękowaniu za pomoc oferujemy dobrą i przyjazną atmosferę, możliwość poznania pracy w teatrze od kulis oraz uczestnictwo w wybranych spektaklach oraz wydarzeniach.

Po zakończeniu współpracy na życzenie wolontariusza wys­taw­iamy zaświad­czenia i ref­er­encje.

POSZUKIWANI
Ludzie otwarci, zorientowani na kulturę i twórczość, posiadający swoje pasje, którymi chcieliby się podzielić , którzy pragną wzbogacić swoje życie osobiste o nowe doświadczenie. Jednocześnie ludzie odpowiedzialni, sumienni, pracowici i poważnie traktujących swoje obowiązki. Doświadczenie w pracy wolontariusza nie jest wymagane, ale mile widziane!

 

Osoby zainteresowane zapraszamy na spotkanie informacyjne  12 września 2022 r. (poniedziałek), o godzinie 15.00 (wejście od strony portierni)

 

Informacje o wolontariacie: e-mail: e.skowronek@teatr-mickiewicza.pl, tel. (34) 372 33 27

Dołącz do nas :-)