Spektakle

Muzyczny Sylwester 2021/2022

reżyseria Robert Dorosławski

Czy spędziliście Państwo kiedykolwiek Sylwestra w teatrze? To naprawdę niezwykły sposób na ostatni wieczór 2021 roku.

ZACZAROWANY KOŃ. PIOSENKI LAT PIĘĆDZIESIĄTYCH

Scenariusz, reżyseria, prowadzenie: Robert Dorosławski

Aranżacje: MAKABUNDA

Wykonawcy: Iwona Chołuj, Marta Honzatko, Waldemar Cudzik, Maciej Półtorak, Antoni Rot oraz zespół MAKABUNDA

- godz. 18.00 – spektakl teatralny, w czasie antraktu poczęstunek i lampka wina.

godz. 21.15 – spektakl teatralny, w przewie poczęstunek i lampka wina, konkurs z nagrodami, a o północy powitanie Nowego Roku z Dyrekcją i Zespołem Teatru.

W koncercie pojawią się utwory liryczne („Kasztany”, „Pamiętasz była jesień”, „Kaziu, zakochaj się”, „Złoty pierścionek”, „Dwa serduszka, cztery oczy”), ale i żywiołowe i dynamiczne („Serduszko puka w rytmie cza- cza”, „Kuba- wyspa, jak wulkan gorąca”, „Cicha woda”, „Karuzela”, „W Arizonie”) – znane i nieco zapomniane. Zespół MAKABUNDA gra z fanatyczną energią, a zaproszenie do koncertu aktorzy częstochowskiego, śpiewają wyśmienici, a to – w połączeniu z repertuarem – gwarantuje udany wieczór.

 

POŻAR W SERCU

PIOSENKI SPRZED LAT

Reż. Robert Dorosławski

W Programie koncertu m. in. „Wakacje z blondynką”, „Poszłabym za Tobą”, „rebeka”, „ W Polskę idziemy”, a także teksty satyryczne i liryczne takich poetów jak: Wojciech Młynarski, Jonasz Kofta, Tadeusz Drozda.

 

Zapraszamy na żywiołowy i energetyczny koncert. Warto przyjść do Teatru nie tylko by posłuchać w większości znanych i lubianych sprzed lat, ale przede wszystkim dla fantastycznych wykonawców zgrupowanych w dwa oktety:

aktorski: Iwona Chołuj, Marta Honzatko, Hanna Zbyryt, Waldemar Cudzik, Adam Hutyra, Michał Kula, Maciej Półtorak i Antoni Rot

i muzyczny: Wojciech „Brodi” Turbiarz, Agnieszka Pawełczyk, Damian Kluźniak, Piotr Nikoli, Wojciech Cyndecki, Borys Sławenta, Konrad Gzik, Adrian Gzik

 

 

Bilety na spektakl o godzinie 18.00 w cenie: parter- 120  zł, balkon- 100 zł.

Bilety na godz.  21.15-  parter - 150 zł , balkon- 120 zł.