Spektakle

Rytm w sercu

reżyseria Robert Dorosławski

Kolejne wydarzenie muzyczne w częstochowskim teatrze!

Dla wszystkich, którzy lubią bawić się przy piosenkach sprzed lat!

Nowy program twórców „Zaczarowanego konia”!

 

RYTM W SERCU

Koncert w wykonaniu – znanego już naszym widzom i lubianego – zespołu MAKABUNDA oraz znakomitych aktorów Teatru Mickiewicza:

Iwony Chołuj, Marty Honzatko, Hanny Zbyryt, Waldemara Cudzika, Adama Hutyry, Michała Kuli, Macieja Półtoraka i Antoniego Rota.

Zaśpiewają też: Agnieszka Pawełczyk i Wojtek „Brodi” Turbiarz.

W programie m.in. takie przeboje, jak: „Płonąca stodoła” z repertuaru Czesława Niemena, „Pożar w Kwaśniewicach” Czerwonych Gitar, „Gdzie ci mężczyźni” Danuty Rinn, „Babę zesłał Bóg” Renaty Przemyk, czy przedwojenne: „Już taki jestem zimny drań” i „Baby, ach te baby”.

Zresztą to jedyna okazja aby posłuchać szlagieru „Brunetki, blondynki” w interpretacji Michała Kuli, zobaczyć jak „Brodi” wciela się w postać „Zakochanego złodzieja” oraz naocznie stwierdzić, czy urocza skrzypaczka „Makabundy” – Agnieszka Pawełczyk naprawdę „piła dziś i jest wstawiona”?

Nie zabraknie też tekstów satyrycznych autorstwa Andrzeja Poniedzielskiego, Tadeusza Drozdy a nawet … samego mistrza Ignacego Krasickiego.

Scenariusz, pomysł całości i prowadzenie – Robert Dorosławski

 

Ponieważ koncert powstaje na specjalne zamówienie częstochowskiego Wydziału Zdrowia i, jako taki nie wejdzie na stałe do teatralnego repertuaru, okazji do uczestnictwa w nim nie macie Państwo zbyt wiele.

Planujemy tylko dwa otwarte koncerty:

Sobota, 12 czerwca o godz. 16.00 i 19.00

Zapraszamy!

Zabawa gwarantowana!