Spektakle

Pozory mylą

reżyseria Gabriel Gietzky

 

Czy spędziliście Państwo kiedykolwiek Sylwestra w teatrze? To naprawdę niezwykły sposób na ostatni wieczór w tym roku.

POZORY MYLĄ to komedia pomyłek Seymoura Blickera ze świetnymi rolami i happy endem. Aby jednak do niego dotrzeć trzeba pokonać kompletnie niewiarygodne przeszkody.

POZORY MYLĄ to opowieść o pisarzu Shermanie, który pod pseudonimem napisał pierwszą książkę i odniósł sukces. Ponieważ jest nieśmiały, z gatunku histeryków o zaniżonej samoocenie, prosi aby w publicznej promocji zastąpił go przebojowy, przystojny przyjaciel Matt. Niestety, jak to w farsach bywa, nic nie układa się tak jak zaplanowano. Kolejne postacie powodują zabawne sytuacje i zwroty akcji.

POZORY MYLĄ to komedia o współczesnym zjawisku, nie tylko w „celebryckim światku”, gdzie występ w znanym telewizyjnym show jest większą gwarancją sukcesu niż dobre recenzje krytyków literatury.

POZORY MYLĄ to zabawne dialogi, brawurowe zwroty akcji i znakomita zabawa.

 

 Obsada:
Sherman – Robert Koszucki
Matt – Piotr Ligienza
Maggie – Anna Smołowik
Nancy – Elżbieta Romanowska
Pokojówka – Anna Iberszer

Zapraszamy na dwa przedstwienia!

Wieczór Sylwestrowy godz. 18.00 - spektakl teatralny, w czasie antraktu  poczęstunek i lampka wina, konkurs z nagrodami.

Bilety na spektakl o godzinie 18.00 w cenie: parter- 150  zł, balkon- 130 zł.


Wieczór Sylwestrowy godz. 21.15 -  spektakl teatralny, w przerwie poczęstunek i lampka wina, konkurs z nagrodami, a o północy powitanie Nowego Roku z Dyrekcją i Zespołem Teatru.

Bilety na godz.  21.00-  parter - 180 zł , balkon- 160 zł.

Galeria foto: Sylwester w Teatrze z farsą "Pozory mylą"- go