Aktualności

Plan warsztatów teatralnych dla młodzieży

PLAN ZAJĘĆ. WARSZTATY 2023

 FERIE W TEATRZE

 

Zajęcia poprowadzą:

Antoni Rot – interpretacja tekstu (proza, dramat, poezja)

Iwona Chołuj – etiudy

Marta Honzatko – improwizacja, dykcja i recytacja

Sylwia Karczmarczyk - elementarne zadania aktorskie

----------------------------

 

Grupa „A” (12-14) ; grupa „B” – (15 – 19)

------------------------------------

14 stycznia (sobota)

10.00 – 11.00 – Marta Honzatko (Sala prób) , gr. A

10.00 – 11.00 – Iwona Chołuj (Scena Histrion), gr. B

11.15 – 12.15 –– Marta Honzatko , Sala prób, gr. B

11.15 – 12.15 -  Iwona Chołuj (Scena Histrion), gr. A

 

12. 15 – 13.15 – Antoni Rot (Scena Histrion), gr. A

12. 15 – 13.15 – Sylwia Karczmarczyk (Sala prób), gr. B

13.25 – 14. 25 - Antoni Rot (Scena Histrion), gr. B

13.25 – 14. 25 - Sylwia Karczmarczyk (Sala prób), gr. A

 

15 stycznia (niedziela)

10.00 – 11.00 – Antoni Rot (Scena Histrion), gr. A

10.00 – 11.00 – Sylwia Karczmarczyk (Sala prób), gr. B

11.15 – 12.15 –– Antoni Rot (Scena Histrion), gr. B

11.15 – 12.15 -  Sylwia Karczmarczyk (Sala prób), gr. A

 

12. 15 – 13.15 – Marta Honzatko (Sala prób) , gr. A

12. 15 – 13.15 –  Iwona Chołuj (scena Histrion), gr. B

13.25 – 14. 25 - Marta Honzatko (Sala prób) , gr. B

13.25 – 14. 25 – Iwona Chołuj (Scena Histrion), gr. A

16 stycznia (poniedziałek)

10.00 – 11.00 – Marta Honzatko (Scena Histrion), gr. A

10.00 – 11.00 – Iwona Chołuj (Sala prób), gr. B

11.15 – 12.15 –– Marta Honzatko, (Scena Histrion), gr. B

11.15 – 12.15 -  Iwona Chołuj (Sala prób), gr. A

 

12. 15 – 13.15 – Antoni Rot (Sala prób), gr. A

12. 15 – 13.15 – Sylwia Karczmarczyk (Scena Histrion), gr. B

13.25 – 14. 25 - Antoni Rot (Sala prób), gr. B

13.25 – 14. 25 - Sylwia Karczmarczyk (Scena Histrion), gr. A

 

17 stycznia (wtorek)

10.00 – 11.00 zwiedzanie Teatru – grupa A (Ewa Oleś) – Scena Histrion !

11.00 – 12.00 – Marta Honzatko (Sala prób) , gr. A

11.00 – 12.00 – Iwona Chołuj (Scena Histrion), gr. B

12.15 – 13.15 –– Marta Honzatko , (Sala prób), gr. B

12.15 – 13.15 -  Iwona Chołuj (Scena Histrion), gr. A

 

13. 15 – 14.15 – Antoni Rot (Scena Histrion), gr. A

13. 15 – 14.15 – Sylwia Karczmarczyk (Sala prób), gr. B

14.30 – 15 30 - Antoni Rot (Scena Histrion), gr. B

14.30 – 15. 30 - Sylwia Karczmarczyk (Sala prób), gr. A

 

18 stycznia (środa)

9.00 – 10.00 - zwiedzanie Teatru gr. B – Ewa Oleś (Scena Histrion) 

10.00 – 11.00 – Marta Honzatko (Scena Histrion) , gr. A

10.00 – 11.00 – Iwona Chołuj (Sala prób), gr. B

11.15 – 12.15 –– Marta Honzatko , (Scena Histrion), gr. B

11.15 – 12.15 -  Iwona Chołuj (Sala prób), gr. A

 

12. 15 – 13.15 – Antoni Rot (Sala prób), gr. A

12. 15 – 13.15 – Sylwia Karczmarczyk (Scena Histrion), gr. B

13.25 – 14. 25 - Antoni Rot (Sala prób), gr. B

13.25 – 14. 25 - Sylwia Karczmarczyk (Scena Histrion), gr. A

14.25 – 14.50 – wspólna fotografia i rozdanie dyplomów (FOYER) –

 grupa A i B