Aktualności

Nowe zasady udziału w wydarzeniach teatru. Oświadczenie do pobrania

Nowe zasady udziału w wydarzeniach teatru. Oświadczenie do pobrania

Szanowni Państwo,

prosimy o zapoznanie się z najnowszym komunikatem dotyczącym zmian w restrykcjach epidemicznych.  

Od 15 grudnia b.r. Teatrze im. Adama Mickiewicza w Częstochowie na widowni obowiązuje limit 30% miejsc ogólnodostępnych. Z ograniczeń dostępności miejsc wyłączone są osoby w pełni zaszczepione. Zakup biletów ponad limit możliwy jest jedynie dla osób, które złożą pisemne oświadczenie, że są zaszczepione przeciw COVID-19 i przy wejściu do Teatru okażą tzw. paszport covidowy. 

Przekroczenie limitów sprzedanych miejsc na spektaklach może być możliwe dla osób zaszczepionych, ale tylko, gdy organizator wydarzenia wykaże, że weryfikuje certyfikaty covidowe.

Zakupu biletu z oznaczeniem Z (osoba zaszczepiona) można dokonać w kasie Teatru. Osoba kupująca bilet wypełnia oświadczenie, w którym potwierdza, że jest w pełni zaszczepiona przeciwko COVID -19 i posiada certyfikat szczepienia, który okaże przy wejściu do teatru na spektakl. Nie ma możliwości zakupu kilku biletów na jedno oświadczenie, dotyczące szczepienia przeciw COVID-19. 

Państwa danych zapisanych w oświadczeniach nie będziemy gromadzić. 

Osoby, które są niezaszczepione oraz osoby, które nie udzielą informacji w oświadczeniu, zostaną wliczone w limit 30% miejsc ogólnodostępnych. Jeśli okaże się, że na danym spektaklu limit zostanie przekroczony, osoby, które się w nim nie zmieściły, nie będą mogły być wpuszczone na przedstawienie. 

Zwrot za bilety nie będzie przysługiwał Widzom, którzy zakupili bilet z oznaczeniem Z (osoba zaszczepiona), w oświadczeniu zapewnili o pełnym szczepieniu przeciw Covid-19, natomiast przy wejściu do Teatru odmówili okazania tzw. paszportu covidowego.

Oświadczenie można wydrukować, wypełnić oraz przekazać obsłudze widowni przed spektaklem. Istnieje możliwość uzupełnienia deklaracji na miejscu w budynku Teatru.

Pobierz oświadczenie