Aktualności

Muzyczny Sylwester w Teatrze - dwa spektakle w jeden wieczór!

Muzyczny Sylwester w Teatrze - dwa spektakle w jeden wieczór!

Szanowni Państwo!

Zapowiada się naprawdę szalony, muzyczno-teatralny Sylwester!

W ostatnich sezonach pojawiły się w repertuarze naszego teatru dwa widowiska: „Zaczarowany koń” i „Pożar w sercu”. Łączy je jedno: znane i lubiane piosenki sprzed lat. W ten wyjątkowy wieczór i w tę wyjątkową noc postanowiliśmy połączyć je w jeden niepowtarzalny program obudowany tekstami satyrycznymi (autorstwa m.in. Andrzeja Poniedzielskiego, Tadeusza Drozdy, Jonasza Kofty, Wojciecha Młynarskiego). Także prowadzący pozwolił sobie na kilka własnych, napisanych specjalnie na tę okoliczność, rymowanek.

Bez mała trzydzieści piosenek!

Dowcipne teksty!

17 Wykonawców (w tym ośmioosobowy zespół MAKABUNDA)!

+ sylwestrowe toasty i niespodzianki.

Wśród piosenek, takie hity, jak:

„Pamiętasz, była jesień”, „Kasztany”, „Brzydula i rudzielec”, „Złoty pierścionek”, „Cicha woda”, „Kaziu, zakochaj się”, „Rebeka”, „Mały Książę”, „Gdzie ci mężczyźni”, „W dzikie wino zaplątani”, „Wakacje z blondynką” ale i bardziej rockendrollowe: „W Arizonie”, „Płonąca stodoła”, „Poszłabym za Tobą”, „Tato kub mi dżinsy, spodnie”, „Szybki Bill” i jeszcze sporo innych.

Zaśpiewają dla Was:

Iwona Chołuj, Marta Honzatko, Hanna Zbyryt, Waldemar Cudzik, Adam Hutyra, Michał Kula, Maciej Półtorak, Antoni Rot

Zagra Zespół MAKABUNDA  w składzie:

Damian Kluźniak (piano), Piotr Nikoli (akordeon), Agnieszka Pawełczyk (skrzypce, śpiew), Wojciech „Brodi” Turbiarz (gitara, śpiew), Wojciech Cyndecki (gitara basowa), Borys Sławenta (perkusia) oraz bracia Gzik: Konrad i Adrian – saksofon i puzon

Prowadzenie: Robert Dorosławski

Ponieważ rzadko w teatrze dramatycznym zdarza się zestaw tak dobrze śpiewających aktorów i tak rozbudowany band muzyczny, możemy z czystym sumieniem zapewnić, że:

Będzie dowcipnie!

Będzie enegretycznie!

Będzie żywiołowo!

Przybądźcie i pośpiewajcie z nami!

 

 

- godz. 18.00 – spektakl teatralny, w czasie antraktu poczęstunek i lampka wina.

godz. 21.15 – spektakl teatralny, w przewie poczęstunek i lampka wina, konkurs z nagrodami, a o północy powitanie Nowego Roku z Dyrekcją i Zespołem Teatru.

 

Bilety na spektakl o godzinie 18.00 w cenie: parter- 120  zł, balkon- 100 zł.

Bilety na godz.  21.15-  parter - 150 zł , balkon- 120 zł.