Aktualności

Zachęcamy do zakupu VOUCHERÓW TEATRALNYCH

Zachęcamy do zakupu VOUCHERÓW TEATRALNYCH

Szanowni Państwo,
Drodzy Widzowie!

 

Teatr był, jest i będzie spotkaniem ludzi i przenikaniem między nimi żywych emocji. Za nami czas trudnej społecznej izolacji, w którym staraliśmy się abyście o nas nie zapomnieli. Jednak aktywność w sieci nie zastąpi bezpośredniego kontaktu. Dlatego – wierząc w nadejście normalności, robimy wszystko, aby przygotować się na Wasze przyjęcie.
Kochani, znajdujemy się jednak w sytuacji dramatycznej. Nasz byt zależy od Waszej życzliwości – utrzymujemy się i realizujemy kolejne premiery ze środków uzyskanych ze sprzedaży biletów. Zamknięcie scen i widowni kilka miesięcy, spowodowało ogromną wyrwę w naszym budżecie. Aplikujemy o środki pomocowe do ministerstwa i do Miasta, ale nie łudźmy się - bez Waszej pomocy nie przetrwamy.
Przygotowaliśmy specjalny Voucher Teatralny, który można zakupić on-line( za pośrednictwem Przelewów 24) https://www.teatr-mickiewicza.pl/voucher lub fizycznie w naszej kasie biletowej. Kupujcie je proszę! Dla siebie i na prezent. Tylko w ten sposób możemy zebrać pieniądze na realizację kolejnych premier. Sto lat temu mieszkańcy Częstochowy kupowali „cegiełki” zbierając fundusze na budowę teatru. Nasza scena powstała z prawdziwej ludzkiej potrzeby. Wierzę, że dzisiaj następne pokolenia częstochowian, też tę potrzebę odczuwają i nie pozwolą na powolną agonię swojego teatru. Tym bardziej, że Voucher Teatralny nie jest li tylko cegiełką, ale voucherem, bonem ważnym do końca 2021 roku! Na pewno zdążycie Państwo do tego czasu z niego skorzystać i wymienić go na miejsce na widowni na interesujące Was przedstawienie z naszego bogatego repertuaru.
Teatr musi grać – inaczej po prostu umiera.
Tęsknimy za Wami!
Wierzę, że z wzajemnością…

 

Pozdrawiam.
Do zobaczenia.

Robert Dorosławski
Dyrektor
Teatru im. Adama Mickiewicza
w Częstochowie

https://www.teatr-mickiewicza.pl/voucher