Aktualności

Ania Rusowicz "Przebudzenie". Brak wolnych miejsc!

Ania Rusowicz "Przebudzenie". Brak wolnych miejsc!

„Przebudzenie” to najnowsza, długo wyczekiwana płyta Ani Rusowicz. Artystka tym razem swój album wyprodukowała własnym sumptem. Zainspirowana podróżami m.in. do Nowego Orleanu nagrała muzykę z zespołem na tak zwaną setkę i przy użyciu taśmy. Rusowicz jak zawsze charakteryzuje się dobrym, klasycznym smakiem lat 60. i 70. Tym razem, wokalistka zaprosiła do współpracy instrumenty dęte, które nadały klimat bluesowo-funkowo-rock’n’rollowy, w niektórych momentach przypominający klimat Jamesa Browna! Jak zawsze będzie to sentymentalna podróż w muzyczną przeszłość.

Zapraszamy Was w bigbitowo-rockowo-funkową podróż, w którą chętnie wybierali się hipisi a dzisiaj ich idee są jak najbardziej aktualne.

 

 Tylko jeden koncert 22 lutego 2020 roku

bilety w cenie: parter - 65 zł, balkon - 55 zł


Ania Rusowicz – polska wokalistka, laureatka czterech nagród Fryderyka. Kompozytorka, autorka tekstów, ale przede wszystkim osoba, która na nowo przywróciła styl i muzykę lat 60. i 70. w Polsce. Nagrała cztery albumy w stylu retro, z których dwie okryły się statusem „złotych”. Koncerty, sesje i wywiady w jej wykonaniu zawsze charakteryzują się niebywałym stylem oraz smakiem.