Aktualności

Teatr im. Adama Mickiewicza w Częstochowie Poszukuje osoby do pracy na stanowisku: Szatniarz - bileter

Teatr im. Adama Mickiewicza w Częstochowie poszukuje pracownika na stanowisko: szatniarz – bileter w wymiarze ¾ etatu.

W teatrze jest to osoba, która nie tylko obsługuje szatnię, ale też opiekuje się widzami w trakcie przedstawienia, służąc im pomocą w przemieszczaniu się po części publicznej obiektu. W sytuacjach zagrożeń włącza się czynnie (po odpowiednim przeszkoleniu) w ewakuację widowni.

Do obowiązków pracownika należeć będzie:

- obsługa widzów w szatni i na widowni, sprzedaży programów teatralnych w czasie antraktów, pomoc w przygotowywaniu materiałów promocyjnych.;

- monitorowanie zagrożeń podczas pracy pod względem bhp i ppoż. w trakcie przedstawień.

 Wymagania:

- Wykształcenie minimum średnie;

- Miła aparycja;

- Samodzielność, odpowiedzialność, umiejętność pracy zespołowej;

- Dyspozycyjność – praca w dzielonym, harmonogramowym, czasie prac.

Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku oraz znajomość repertuaru i zagadnień związanych z teatrem stanowi dodatkowy atut.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres: info@teatr-mickiewicza.pl lub bezpośrednie dostarczenie CV do sekretariatu Teatru od 26 sierpnia do 05 września 2019r. w godzinach od 08.00 - 16.00.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach niniejszej rekrutacji w trybie wiadomości e-mail lub kontaktu telefonicznego.

Administratorem danych osobowych jest Teatr im. Adama Mickiewicza z siedzibą w Częstochowie 42-202 przy ul. Kilińskiego 15. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w w/w celu. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania i usuwania, zgodnie z art. 6 ust. 1 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych). Informujemy także o przysługującym Państwu prawie do wnoszenia skargi na nieuprawnione wykorzystanie danych do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dyrekcja Teatru zastrzega sobie prawo rozmów kwalifikacyjnych z wybranymi kandydatami.