Aktualności

Mikołaj w Teatrze z bajką "Trzy świnki"

Mikołaj w Teatrze z bajką "Trzy świnki"

Trzy Świnki

reżyseria Robert Dorosławski wg Jakuba i Wilhelma Grimm

BAJKA MUZYCZNA

Robert Dorosławski na podstawie opowiadania Wilhelma i Jakuba Grimm, reżyseria – Robert Dorosławski, muzyka – Janusz Frączek, scenografia – Stanisław Kulczyk, choreografia - Michał Zubkov, przygotowanie wokalne – Marzena Lamch – Łoniewska

„Trzy świnki" Roberta Dorosławskiego to swobodne przekształcenie znanej i bardzo lubianej opowieści, pochodzącej ze zbioru baśni braci Grimm.
Tytułowe Świnki zachorowały na ... nudę. Nie chcą się bawić z innymi zwierzętami, nie zamierzają także budować domu, ani porządkować podwórka, choć zima tuż tuż.... Pozostałe zwierzęta wpadają na pewien pomysł. Świnki trzeba przestraszyć ! Obmyślają chytry plan. Owca przebiera się za wilka, a Krowa za smoka. Czy plan się powiedzie? Czy Świnki pokonają lenistwo i przestaną się wreszcie nudzić?

Bajka posiada dodatkowy walor edukacyjny – dzieci wraz z aktorami odkrywają tajemnice kuchni teatralnej.

Uwaga!

W spektaklu używane są światła stroboskopowe!

Czas trwania: 60 minut bez przerwy

Podkreślamy, że tradycją naszego Teatru jest specjalna, baśniowa oprawa każdego ze spektakli granych z okazji Mikołaja. Po każdym przedstawieniu dzieci spotykają się ze Śnieżynkami, z  Mikołajem i otrzymują prezenty, przygotowane ( i dostarczone wcześniej do Teatru) przez rodziców lub organizatorów wydarzenia. Spotkanie z Mikołajem objęte jest ceną biletu na przedstawienie. 

bilety na spektakle szkolne - 25 zł, bajki weekendowe - 30 zł

 Uwaga! W bajce wykorzystane są światła stroboskopowe!

Galeria