Aktualności

"Wakacje z duchami". Kultowe powieści w Teatrze. 21 i 22. 02

Zapraszamy wszystkich tropicieli przygód, skarbów i duchów na sceniczną inscenizację powieści Adama Bahdaja „Wakacje z duchami”.

Paragon, Mandżaro i Perełka spędzają wakacje w mieszkaniu ciotki na wielkim blokowisku. Pobyt zapowiada się kompletnie nieciekawie, za oknem szaro buro, pada deszcz i wieje nudą. Jedyną atrakcją jest kot Hator, który, jak to kot, chadza własnymi drogami. Gdy gubi się po raz kolejny, chłopcy na przekór nudzie zakładają agencję detektywistyczną.

Adam Bahdaj, adaptacja i dramaturgia:Piotr Rowicki, reżyseria: Jerzy Jan Połoński, scenografia i kostiumy:Marika Wojciechowska, multimedia: Dawid Kozłowski, video: Aleksandra Fudala, Kamil Niesłony, muzyka: Joanna PiwowarAntosiewicz, choreografia: Jarosław Staniek

Zapraszamy 21.02 (wtorek), godz.9.00  oraz 22.02(środa), godz. 9.00 i 11.30

 

Spektakl dla widzów od lat 9.

UWAGA. W spektaklu wykorzystany zostanie efekt stroboskopowy (światło pulsujące z dużą częstotliwością). Osoby wrażliwe na ten rodzaj oświetlenia prosimy o zachowanie szczególnej ostrożności.

 

 

Obsada:

Agnieszka Bieńkowska, Edyta Ostojak, Michał Bałaga, Aleksander Blitek, Kamil Bochniak, Przemysław Kania, Krzysztof Korzeniowski, Grzegorz Kwas, Tomasz Muszyński, Andrzej Śleziak, Piotr Zawadzki

 

fot. Maciej Stobierski

 

Galeria