Bilety » TEATRALNY BON PODARUNKOWY

Regulamin Bonu Podarunkowego do Teatru im. Adama Mickiewicza w Częstochowie

1. Oferta obejmuje zakup bonu podarunkowego uprawniającego do odbioru w Kasie biletowej jednego biletu na dowolny spektakl z bieżącego repertuaru Teatru, pod warunkiem dostępności miejsc na widowni.

2. Bon podarunkowy obowiązuje na wszystkie spektakle w siedzibie Teatru im. A. Mickiewicza w Częstochowie z wyjątkiem spektakli premierowych, okazjonalnych i gościnnych.

3. Każdy bon podarunkowy posiada indywidualny numer -  kod, który jest unikalny dla jednej transakcji zamiany bonu na bilet.


4. Aby wykorzystać wykupiony bon podarunkowy należy:

a) telefonicznie, bądź osobiście w kasie lub w Biurze Promocji Teatru, zarezerwować miejsca na wybrane przedstawienie, na nazwisko posiadacza  bonu podarunkowego (rezerwacja nastąpi jedynie pod warunkiem dostępności miejsc na widowni);
b)najpóźniej w przeddzień spektaklu zgłosić się z posiadanym bonem do kasy biletowej Teatru,  w celu odbioru biletu na wybrane przedstawienie.

5. Do wejścia na widownię uprawnia posiadanie ważnego biletu na wybrany spektakl.


6. Wykupiony bon podarunkowy nie podlega zamianie na gotówkę.


7. Osoba posiadająca BON  może go zrealizować przez okres 12 miesięcy od daty zakupu na wybrany przez siebie spektakl / z wyłączeniem przedstawień; premierowych, okazjonalnych i gościnnych/.

8. Bony niewykorzystane nie podlegają zwrotowi

Bony podarunkowe można zakupić  w Kasie Biletowej za gotówkę lub płacąc przelewem na konto Teatru:

CITIBANK HANDLOWY 86 1030 1104 0000 0000 9324 6001

Bon dla jednej osoby - 50 zł

dla dwóch osób- 100 zł