Spektakle

Ostra jazda

reżyseria Mirosław Połatyński

Farsa o… delikatnym zabarwieniu erotycznym

 

Spektakl zrealizował aktor, reżyser, założyciel i dyrektor kompani teatralnej Atlas Stage Productions Canada – Mirosław Polatyński.

Co się dzieje kiedy tracimy pracę? Szukamy nowej! Ale droga, którą przemierzamy, aby zdobyć wymarzone stanowisko może być długa i wyboista, a i poszukiwania mozolne. Co robią bohaterowie „Ostrej jazdy”, którzy z dnia na dzień utracili pracę? Postanawiają iść na skróty. Nie chcą walczyć o nową posadę i czekać miesiącami na zatrudnienie. Sami wymyślają sobie zajęcie! Wpadają na karkołomny i dosyć niebezpieczny pomysł – postanawiają zrealizować… film erotyczny. Wszystko wydaje się proste: trzeba tylko zatrudnić odpowiednich „aktorów” i ruszyć z produkcją, która przysporzy im mnóstwo pieniędzy! Wszystko zaplanowane jest w szczegółach… ale jak to w farsach bywa, sytuacja szybko wymyka się spod kontroli i bardzo komplikuje. A to z kolei powoduje mnóstwo śmiesznych sytuacji i zabawnych qui pro quo.

Jak zakończy się spotkanie bohaterów „Ostrej jazdy” z kinem nie do końca familijnym dowiedzą się Państwo oglądając nasz spektakl.

 

PREMIERA: 14 września 2013

Czas trwania spektaklu: 150 minut (z przerwą)

Spektakl dla widzów powyżej 16. roku życia.


Norm Foster, przekład i reżyseria – Mirosław Połatyński, scenografia – Wojciech Stefaniak, kostiumy – Stanisław Kulczyk, opracowanie muzyczne – Tomasz Hynek

 

Obsada