Nie-recital Teresy Dzielskiej

O spektaklu

przy fortepianie - Andrzej Młodkowski

Piękny, poetycki, nieco zabawny, nieco liryczny program częstochowskiej Aktorki, wypełniony piosenkami Jonasza Kofty, Wojciecha Młynarskiego, Jeremiego Przybory i innych poetów, bardów i kultowych polskich "tekściarzy".

Projekt "Nie - recitalu" Teresy Dzielskiej powstał dzięki Stypendium Artystycznemu Prezydenta Miasta Częstochowy.


PREMIERA - 27 IV 2007 r.

Scena w Rekwizytorni

Szczegóły

Reżyseria Teresa Dzielska
Przejdź do menu głównego Przejdź do treści Przejdź do stopki
Ułatwienia dostępu
Kolory
Skalowanie treści
Dodatkowe