Aktualności

Plan Warsztaty teatralne

PLAN ZAJĘĆ – WARSZTATY TEATRALNE DLA MŁODZIEŻY

9-13 LUTEGO 2019 R.

 

9 II (sobota)

10.00 – 12.00 – Adam Hutyra, gr. A (Sala prób)

10.00 – 12.00 – Ewelina Rucińska gr. B (scena Histrion)

12.15 – 14.15 – Adam Hutyra gr. B (Sala prób)

12.15 – 14.15 – Ewelina Rucińska gr. A (scena Histrion)

 

10 II (niedziela)

10.00 – 11.00 – Adam Hutyra gr. A

 

11.00 – 13.00 – Teresa Dzielska , gr. A (scena Histrion)

11.00 – 13.00 – Ewelina Rucińska gr. B (Sala prób)

 

13.15 – 15.15 – Teresa Dzielska gr. B (Scena Histrion)

13.15 – 15.15 – Ewelina Rucińska gr. A (Sala prób)

 

15.15 – 16.15 – Adam Hutyra gr. B

 

11 II (poniedziałek)

10.00 – 11.00 – Antoni Rot gr. A (Sala prób)

10.00 – 11.00 –Ewelina Rucińska gr. B (Scena Histrion)

 

11.15 – 12.15 – Antoni Rot gr. B (Sala prób)

11.15 – 12. 15 - Ewelina Rucińska gr. A (Scena Histrion)

 

12.15 – 13.15 –zwiedzanie kulis Teatru, Ewa Oleś (Histrion), gr. A

12.15 – 13.15 – Teresa Dzielska (Sala prób) gr. B

 

13.15 – 14.15 - zwiedzanie kulis Teatru, Ewa Oleś (Histrion), gr. B

13.15 – 14.15 – Teresa Dzielska (Sala prób), gr A (Sala prób)

 

12 II (wtorek)

10.00 – 12.00 – Marzena Lamch-Łoniewska,  gr. A (Sala prób)

10.00 – 12.00 – Teresa Dzielska – gr. B (Histrion)

 

12.15 – 13. 15 – Adam Hutyra gr. A (Sala prób)

12.15 – 13.15 – Antoni Rot gr. B (scena Histrion)

 

13.15 – 14. 15 – Adam Hutyra gr. B (Sala prób)

13.15 – 14. 15 – Antoni Rot gr. A (Scena Histrion)

 

14. 15 – 16.15 –Marzena Lamch-Łoniewskagr. B (Sala prób)

14.15. – 16.15 – (Scena Histrion) – gr. A Teresa Dzielska (Scena Histrion)

 

13 II (środa)

12.00 – 13.00 –Adam Hutyra gr. A (Sala prób)

12.00 – 13.00 – Adam Machalica gr. B (Scena Histrion)

 

13.00 – 14.00 -  Adam Hutyra gr. B (Sala prób)

13.00 – 14.00  – Adam Machalica gr. A (Scena Histrion)

 

14.15 – 15.15  - Antoni Rot gr. A (Sala prób)

14.15 – 15.15  - Marek Ślosarski gr. B (Scena Histrion)

 

15.15- 16.15 – Antoni Rot gr. B (Sala prób)

15.15- 16.15 – Marek Ślosarski gr. A (Scena Histrion)

 

16.15- 16.45 – wspólna fotografia i rozdanie dyplomów (Foyer), gr. A i B