Spektakle

Scenariusz dla trzech aktorów

reżyseria Mikołaj Grabowski

Reżyseria Mikołaj Grabowski

Reżyseria światła i dźwięku Adam Sawik

Występują: Andrzej Grabowski, Mikołaj Grabowski, Jan Peszek

Czas trwania: 90 minut

 Agencja Eskander

Niezapomniany seans zbudowany na doskonałym tekście Bogusława Schaeffera oraz dowcipna gra prowadzona przez wybitnych aktorów z inteligentnym widzem. Prezentujemy Scenariusz dla trzech aktorów – widowisko wypełnione improwizacjami znakomitych ludzi teatru, którzy prowadzą błyskotliwą, ciętą, a czasem wręcz zajadłą dyskusję o świecie sztuki i swoim w nim miejscu.

                Mistrzowskie trio: Jan Peszek wraz z Mikołajem i Andrzejem Grabowskimi, zdradzając nieco ze swej prywatności, przeniosą Państwa w niepowtarzalną przestrzeń zwariowanej teatralnej próby, "teatru w teatrze", na pograniczu absurdu i rzeczywistości. Widowisko to gwarancja naprawdę przedniej zabawy, autentycznej, z nerwem i prowokującej do oczyszczającego śmiechu. 

                Ten wciąż aktualny sceniczny fenomen był wielokrotnie nagradzany i obrósł wręcz teatralną legendą.  W ciągu lat zdobył grono wiernej publiczności, którzy wspominają go jako wyjątkowe przeżycie teatralne, wyróżniające się swoim szybkim tempem, wybornym dowcipem, błyskotliwymi akrobacjami skojarzeniowymi, a przede wszystkim bezterminową świeżością.

                W 2017 roku mija 30 lat od premiery Scenariusza dla trzech aktorów w reżyserii Mikołaja Grabowskiego, który powstał na deskach krakowskiego Teatru Scena STU.   Z tej okazji zachęcamy    do wzięcia udziału w jubileuszowej trasie spektaklu – wyjątkowej okazji do zobaczenia w akcji mistrzów polskiej sceny, której przegapić po prostu nie można! 

Zapraszamy 01 października 2017 r.

Bilety w cenie: Parter normalne: 80zł, ulgowe: 70zł Balkon normalne: 70zł, ulgowe 60zł

http://scenariuszdlatrzechaktorow.pl/

Galeria