Aktualności

SYLWESTER 2016 W TEATRZE! Ostatnie wolne miejsca na godz.18.00

SYLWESTER 2016 W TEATRZE! Ostatnie wolne miejsca na godz.18.00

Twórcy niezwykle popularnej w naszym teatrze farsy „Ostra jazda” – kanadyjski autor Norm Foster, tłumacz i reżyser Mirosław Połatyński oraz scenograf Wojciech Stefaniak – przygotowują kolejną atrakcyjną niespodziankę dla widzów.

Będzie nią zabawna sztuka „Historie łóżkowe”.

Sztuka zabawna, ale jak to u Norma Fostera, także odrobinę refleksyjna i wzruszająca. Autor ten bowiem nie wyjaławia swoich komedii z sensów, unika scenicznych gagów i – dążąc do rozbawienia publiczności – tak konstruuje swoje opowieści, abyśmy bawiąc się mogli również identyfikować się z bohaterami i – być może – odnajdywać w tych historiach fragmenty własnego życia.

 

Po ogromnym sukcesie w Kanadzie, „Historie łóżkowe” także w Częstochowie!

W obsadzie czołówka aktorów Teatru Mickiewicza:

Małgorzata Marciniak, Teresa Dzielska, Agata Ochota-Hutyra, Sylwia Bartnikowska, Adam Hutyra, Antoni Rot, Waldemar Cudzik, Michał Kula.

 

Spektakl ten także pokażemy dwukrotnie w sylwestrową noc.

Godz. 18.00 – bilety: 130 i 110 zł

Godz. 21.00 – bilety: 160 i 140 zł

 

Wieczór Sylwestrowy godz. 18.00 - spektakl teatralny, w czasie antraktu  poczęstunek i lampka wina, konkurs z nagrodami.Bilety na spektakl o godzinie 18.00 w cenie: parter- 130 zł, balkon- 110)

Wieczór Sylwestrowy godz. 21.00 -  spektakl teatralny, w przerwie poczęstunek i lampka wina, konkurs z nagrodami, a o północy powitanie Nowego Roku z Dyrekcją i Zespołem Teatru. Bilety na godz.  21.00-  parter - 160 zł , balkon- 140 zł. (na godzinę 21.00 nie mamy już wolnych miejsc!)

Spędź z nami Sylwestra!

Przywitaj z Aktorami Nowy Rok!

Już teraz zarezerwuj bilety.

 

Galeria